تاریخ معرفی RedmiBook Pro 2022 فاش شد

براساس پست منتشرشده در حساب رسمی نوت‌بوک شیائومی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو، قرار است نسخه‌ی جدید RedmiBook Pro در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ (۲۶ اسفند ۱۴۰۰) و درکنار سری ردمی K50 معرفی شود.

به‌نوشته‌ی گیزموچاینا، پوستر رسمی معرفی ادعا می‌کند RedmiBook Pro 2022 به‌قدری قدرتمند است که بهترین عملکرد نوت‌بوک‌های باریک و سبک را به چالش می‌کشد. از‌این‌رو، به‌راحتی می‌توان تشخیص داد که توسعه‌دهندگان لپ‌تاپ مذکور تا حد زیادی بر عملکرد آن تمرکز کرده‌اند.

پوستر تبلیغاتی منتشرشده از RedmiBook Pro 2022

افشای اطلاعات قبلی نشان داده بود که حداقل یکی از نسخه‌های RedmiBook Pro به پردازنده‌ی نسل دوازدهم Core i7-12650H مجهز می‌شود. این دستگاه در آزمون‌های تک‌‌‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌ترتیب امتیاز ۱۸۰۰ و ۱۱۸۷۲ را کسب کرده است که درمقایسه‌با نسل قبل پیشرفت چشمگیری را نشان می‌دهد.

مقاله‌ی مرتبط:

پردازنده‌ی i7-12650H مصرف برق اولیه‌ی ۴۵ وات دارد و از ۶ هسته‌ی بزرگ و ۴ هسته‌ی کوچک با کلاک تا ۴٫۷ گیگاهرتز بهره می‌برد. علاوه‌بر‌این، طبق کامنت لو ویبینگ، مدیر‌کل ردمی، زیر همین پست، این محصول جدید از فناوری به‌روزی استفاده می‌کند تا اتلاف گرما را تا حد زیادی کاهش دهد.

در‌کنار RedmiBook Pro 2022 و سری ردمی K50، رویداد ۱۷ مارس میزبان تلویزیون‌ها و روترهای جدید ردمی نیز خواهد بود. ویبینگ پیش‌تر اعلام کرده بود که مراسم مذکور یکی از مهم‌ترین رویدادهای ردمی در سال جاری خواهد بود و چندین دستگاه قدیمی در آن به‌روزرسانی می‌شوند.

  تلویزیون Mi TV 4A شیائومی ۵۰ اینچی و ۴K تنها ۳۷۵ دلار قیمت دارد!!