گوشی تاشدنی جدید شیائومی احتمالاً نمایشگر ۱۲۰ هرتز و دوربین ۵۰ مگاپیکسلی خواهد داشت

شیائومی چند سال پیش اولین گوشی هوشمند تاشوی خود را با نام می میکس فولد معرفی کرد و اکنون این شرکت در حال کار روی جانشین آن در بازار است.

گیزموچاینا با استناد به گزارش Digital Chat Station می‌نویسد، برخی از مشخصات و ویژگی‌های کلیدی گوشی هوشمند آینده Xiaomi MIX Fold 2 فاش شده است. اکنون ما تقریباً می‌دانیم باید از نسل بعدی گوشی تاشوی شیائومی چه انتظاری داشته باشیم.

شیائومی میکس فولد ۲ با اسم‌رمز zizhan و شماره مدل 22061218C دارای صفحه‌نمایش ۸ اینچی و نمایشگر خارجی ۶٫۵ اینچی است که باید دارای طراحی تاشو دو جهته باشد.

صفحه‌نمایش LTPO گوشی‌هوشمند تاشوی بعدی شیائومی از وضوح 2.5K و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند. همچنین امیدواریم این بار شاهد چین‌خوردگی وسط نمایشگر نباشیم. درضمن، شیائومی می میکس فولد ۲ به تراشه‌ی Snapdragon 8 Plus Gen 1 مجهز خواهد شد.

مقاله‌ی مرتبط:

این گزارش ادعا می‌کند گوشی هوشمند تاشوی آینده شیائومی به سنسور دوربین ۵۰ مگاپیکسلی در قسمت بیرونی مجهز می‌شود که دارای برند لایکا است و توانایی پشتیبانی از ضبط ویدیوهای Dolby Vision HDR را خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود تراشه‌ی تصویربرداری Surge C1 توسعه‌یافته توسط خود این شرکت نیز در گوشی هوشمند مذکور مورد استفاده قرار گیرد.

پیش از این گفته می‌شود می میکس فولد ۲ تنها کمی ضخیم‌تر از درگاه شارژ است و این یعنی از رقبای خود باریک‌تر خواهد بود. انتظار می‌رود در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد گوشی تاشوی آینده شیائومی به دستمان برسد.

  Need a Progressive Enterprise؟ تمرکز روی تلویزیون شیائومی!