موبایل

آموزش روش‌های مخفی کردن عکس و فعال کردن گالری مخفی شیائومی

مطمئناً این سوال ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه عکس را در گالری شیائومی پنهان کنیم برای کاربران این برند چند روش وجود دارد که به سبب آن می‌توانند هر نوع عکس و فیلمی که می‌خواهند را در گالری خود مخفی کنند. به طور کل، هم آشکار کردن و هم مخفی کردن عکس در شیائومی آسان است. چه بخواهید عکسی را پنهان کنید یا اینکه به اشتباه موردی را مخفی کرده‌اید، اما نمی‌دانید کجا آن را پیدا کنید، راه‌حل دارید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا تمام روش‌های کاربردی مربوط به گالری مخفی شیائومی را به شما بگوییم… اخبار شیائومی

پنهان کردن تصاویر در گوشی شیائومی

مطمئناً هیچ کسی دوست ندارد فردی دیگر راحت به حریم خصوصی او دسترسی پیدا کند. به عنوان مثال، فرض کنید در جلسه‌ای مجبور شوید گوشی خود را بر روی نمایشگر بزرگ‌تری به نمایش درآورید و در ادامه بخواهید عکسی را از گالری خود به حضار نشان دهید. مسلماً شما هم دوست ندارید که عکس‌های خصوصی و خانوادگی خود را در معرض دید بقیه بگذارید…

همه هم قرار نیست در جلسه این کار را انجام دهند. گاهی اوقات هم در جمع دوستان یا افرادی کمی غریبه‌تر نشسته‌ایم و می‌خواهیم باتوجه به موضوع بحث، عکس‌هایی را نشان دیگران دهیم و باز هم در بین آنها یک سری عکس خصوصی داریم که ترجیح می‌دهیم بقیه آنها را نبینند. اگر برای اهمیت مخفی شدن عکس در گوشی شیائومی دنبال دلیل باشیم، این مقاله انتها نخواهد داشت و می‌دانیم شما هم از اهمیت این قضیه باخبرید؛ بنابراین نوبت به این رسیده که ببینیم چگونه گالری مخفی شیائومی را فعال کنیم و در کل چه روش‌هایی کاربردی‌تر و آسان‌ترست. بررسی گوشی شیائومی

روش‌های مخفی کردن عکس در گالری شیائومی

فرقی نمی‌کند که شما هنگام خرید گوشی برند پوکو را انتخاب کرده باشید، یا شیائومی، در هر صورت می‌توانید با روش‌هایی که در اموزش پنهان کردن عکس در شیائومی عنوان خواهیم کرد، به مخفی کردن تصاویر بپردازید.

برای مخفی کردن عکس در شیائومی چند روش دارد که باید ببینید بسته به مدل گوشی کدام یک برای شما کاربردی‌ترست و مدلی که دارید از آن پشتیبانی می‌کند. یکی از این روش‌ها با استفاده از حساب Xiaomi یا Google انجام می‌شود و روش دیگر با ایجاد پوشه که مراحل هریک را در ادامه آموزش خواهیم داد.

همچنین اگر قصد خرید محصول جدیدی دارید، می‌توانید برای دریافت اطلاعات دقیق و مشاهده قیمت روز گوشی شیائومی به سایت فروشگاهی ۱۹کالا سر بزنید.

  چگونه برنامه های مخفی گوشی شیائومی را پیدا کنیم (معرفی ۳ روش کاربردی)

۱. مخفی کردن عکس با استفاده از اکانت شیائومی یا گوگل

اگر می‌خواهید عکس‌هایتان در فضای ابری ذخیره بمانند، استفاده از این روش برای مخفی کردن عکس در گوشی شیائومی بهترست:

 • وارد گالری شوید.
 • عکس‌های مورد نظر را انتخاب کنید.
 • سپس در پایین صفحه بر روی “Add to album” یا اضافه کردن به آلبوم، کلیک کنید.
 • در ادامه نام یک سری آلبوم را خواهید دید. بر روی “Private album” یا آلبوم خصوصی ضربه بزنید.
 • بر روی “OK” کلیک کنید.
 • سپس بر روی “Next” ضربه بزنید.
 • حال آلبوم‌هایی که می‌خواهید را انتخاب کرده و در ادامه بر روی “Sign in with Mi Account” کلیک کنید.
 • در ادامه از شما خواسته می‌شود تا با استفاده از اکانت شیائومی خود وارد شوید. اگر این حساب را ساخته‌اید که آن را وارد کنید. اگر هم نه، می‌توانید بر روی آیکون گوگل کلیک کرده تا با استفاده از جیمیل خود وارد شوید.
 • البته قبل از آن تیک جمله‌ای که در پایین باکس شماره قرار گرفته را فعال کنید. این کار برای تایید کردن مقررات است.

 • در ادامه از شما خواسته می‌شود تا الگویی را به عنوان رمز برای آلبوم خصوصی گالری شیائومی طراحی کنید (۲ بار).
 • اگر با اکانت گوگل وارد شده‌اید، از شما دوباره خواسته می‌شود تا حساب شیائومی را وارد کنید. می‌توانید با کلیک بر روی “Not now” یا “اکنون نه” از این مرحله گذر کنید.

از این مرحله به بعد دیگر عکس های پنهان شده در گوشی شیائومی را تنها شما می‌توانید ببینید.

پیدا کردن عکس‌های مخفی شده شیائومی

حال که عکس‌های خود را با این روش پنهان کرده‌اید، وقت آن رسیده به شما بگوییم که آلبوم خصوصی در گوشی شیائومی کجاست که چند روش برای آن وجود دارد که در ادامه به آموزش این روش‌ها خواهیم پرداخت…

  آموزش تنظیمات حالت خواب گوشی یا Sleep Mode در سامسونگ و سایر گوشی‌ها

برای این مورد هم می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد گالری شوید.
 • در بالا بر روی “Albums” کلیک کنید.
 • انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید. دقت داشته باشید که اگر از بالاترین نقطه ممکن این کار را انجام دهید، کنترل پنل نمایان می‌شود.
 • بعد از اینکه جمله آبی رنگ “Release to open private folder” را دیدید، دست خود را رها کنید.
 • بر روی “OK” کلیک کنید.
 • دوباره از شما خواسته می‌شود تا اکانت شیائومی خود را وارد کنید. بر روی “Cancel” ضربه بزنید.
 • الگوی رمزی را که طراحی کرده بودید، وارد کنید.

در ادامه به صفحه “Private album” منتقل می‌شوید. در اینجا می‌توانید پوشه مخفی گالری شیائومی را پیدا کنید.

۲. پنهان کردن عکس بدون نیاز به وارد کردن حساب شیائومی

اگر دوست دارید با روشی راحت‌تر و بدون نیاز به وارد کردن هیچ گونه حسابی تصاویر خود را مخفی کنید، می‌توانید با استفاده از ترفند زیر به پنهان کردن عکس در گوشی شیائومی اقدام کنید:

 • به گالری بروید.
 • در بالای صفحه بر روی “Albums” کلیک کنید.
 • بر روی آیکون “+” ضربه بزنید.
 • آلبوم جدیدی بسازید. می‌توانید در این بخش نام Private album را برای آن انتخاب کنید تا بعداً آلبوم خصوصی در گوشی شیائومی را راحت‌تر پیدا کنید.
 • تمام عکس‌ها و فیلم‎‌هایی که می‌خواهید را به این پوشه منتقل کنید.
 • حال بر روی آلبوم جدیدی که ساخته‌اید دستتان را نگه دارید.
 • بر روی “Hide” یا مخفی کردن ضربه بزنید.

پیدا کردن عکس‌های مخفی شده شیائومی

بعد از پنهان کردن عکس، حتماً می‌پرسید گالری مخفی گوشی شیائومی کجاست ؟ برای پیدا کردن آن مطابق مراحل زیر پیش بروید:

 • وارد گالری شوید.
 • در بالای صفحه بر روی “Albums” کلیک کنید.
 • با ضربه زذن بر روی سه نقطه‌ای که در بالا قرار گرفته، گزینه “Hide Album” را انتخاب کنید.
 • در ادامه اگر خواستید آنها را به گالری برگردانید، دست خود را بر روی هریک نگه داشته و بر روی “Unhide” ضربه بزنید.
  آموزش بروزرسانی گوشی شیائومی و مشکلات آپدیت شیائومی

توجه داشته باشید که دسترسی به عکس‌های پنهان شده در اپلیکیشن فایل‌ها امکان‌پذیرست، مگر اینکه شما آن را از طریق مخفی کردن برنامه در شیائومی از نظرها پنهان کرده باشید. یک راه آسان‌تر برای انجام این کار دانلود گالری مخفی شیائومی یا یک اپلیکیشن شخص ثالث است…

پنهان کردن عکس در شیائومی با استفاده از اپلیکیشن KeepSafe

اگر قصد دارید هر نوع فایلی که می‌خواهید را در گوشی خود مخفی کنید، پیشنهاد ما به شما دانلود و نصب برنامه KeepSafe است. می‌توانید این برنامه را از طریق لینک زیر دانلود کرده و به راحتی از امکانات خوب آن بهره ببرید…

این اپلیکیشن برای مخفی کردن عکس در سامسونگ و برندهای دیگر اندروید نیز قابل‌استفاده است و کمک می‌کند تا کاربران بتوانند علاوه‌بر عکس و فیلم، فایل‌های خود را نیز مخفی کنند.

امیدواریم که تا اینجای مقاله به پاسخ این سوال که چگونه در گوشی شیائومی عکس پنهان کنیم رسیده باشید. اگر در این زمینه سوالی داشتید، حتماً در بخش نظرها آن را عنوان کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۴ رای

سوالات متداول

گالری مخفی شیائومی کجاست؟

در ابتدا شما باید عکس‌های خود را مخفی کرده باشید تا این بخش تشکیل شده باشد. برای دسترسی به این بخش مسیری که در پیش دارید، بستگی به این دارد که با چه روشی آنها را مخفی کرده‌اید. تمام این موضوعات را در مقاله عنوان کرده‌ایم.

چگونه عکس‌های خود را در گوشی شیائومی محفی کنیم؟

برای مخفی کردن عکس در شیائومی می‌توانید از طریق حساب شیائومی یا اکانت گوگل اقدام کرده، یا اینکه با روشی راحت‌تر آنها در پوشه‌ای مخفی کنید. برای دنبال کردن این روش‌ها می‌توانید به مقاله مراجعه کنید.

آیا شخص دیگری می‌تواند عکس‌های مخفی شده ما را بدون وارد کردن رمز ببیند؟

برخی مواقع افراد می‌توانند از طریق اپلیکیشن فایل‌ها به این تصاویر دسترسی داشته باشند؛ بنابراین برای جلوگیری از این مسئله برای این اپلیکیشن نیز قفلی طراحی کنید.

آیا عکس‌های مخفی شده در فضای ابری محفوظ می‌مانند؟

اگر می‌خواهید این اتفاق رخ دهد، بهترین راه مخفی کردن عکس در گوشی شیائومی استفاده از حساب شیائومی یا گوگل است که در مقاله روش انجام دادن آنها را گفته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا