می یو ای ۱۳ برای چه گوشی هایی عرضه میشود؟ ( تاریخ انتشار Miui 13 شیائومی )

بالاخره می یو ای ۱۳ یا نسخه بعدی رابط کاربری شیائومی که بسیاری از کاربران این برند منتظر رسیدن آن هستند هم رسید. همه کاربران از آپدیت جدید شیائومی miui 13 انتظار دارند تا بتوانند نقایص مربوط به نسخه‌های قبلی را به نحو قابل‌توجهی برطرف کنند؛ از طرفی به نظر می‌رسد که شیائومی هم تمرکز ویژه‌ای روی می یو ای ۱۳دارد تا بتواند رضایت کاربران این اکوسیستم را به خوبی جلب کند. در ادامه به نکاتی در این مورد می‌پردازیم، پس از آن به سوال miui 13 کی میاد پاسخ خواهیم داد و در ادامه لیست گوشی‌ هایی که miui13 را دریافت می‌کنند را ارائه می‌دهیم. با ۱۹کالا مگ همراه باشید.

می یو ای ۱۳ چیست؟

رابط کاربری miui 13 چیست یکی از سوالاتیست که بسیاری کاربران و حتی کاربرانی که تازه قرارست از این پلتفورم استفاده کنند ممکن است بپرسند. در واقع می یو ای ۱۳ شیائومی جدیدترین نسخه از پوسته سفارشی این کمپانیست که قرارست در سال ۲۰۲۲ روی اکثر گوشی‌های این برند اجرا شود.
بروزرسانی miui 13 ویژگی‌های هیجان‌انگیزی را ارائه می‌دهد و اغلب کاربران این شرکت منتظر ارائه‌ی آن هستند، چراکه برای برخی از گوشی های شیائومی سالی که گذشت، سال نرم‌افزاری خوبی نبود و این شرکت تمام سعی خود را خواهد کرد تا رابط کاربری miui 13 عملکرد بهتری داشته و تمام نقایص گذشته را رفع کند. در ادامه به جزئیاتی در رابطه با miui 13 اشاره خواهیم کرد…

خرید اقساطی 19کالا

آپدیت miui 13

آپدیت miui 13

اکنون بسیاری از دستگاه‌ها نسخه ۱۲ را دریافت کرده‌اند و برخی نیز هنوز در انتظار دریافت آن هستند. شیائومی در مورد تغییرات این اپدیت از کاربران خود نظرسنجی کرده و قطعاً تجربه بهتری را رقم خواهد زد. از همین رو می‌توان انتظار داشت که شاهد ویژگی‌های کاربردی بیشتری در آپدیت miui 13 باشیم. در  مقاله‌ای مجزا می‌توانید به طور کامل با این تغییرات آشنا شوید.
این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که برخی از این ویژگی‌ها در نسخه‌های قبلی می یو آی ۱۳ هم وجود داشتند، اما در آپدیت miui 13 کاربردی‌تر و پیشرفته‌تر شده‌اند.

  تصاویر خیره کننده جدید از سیاره مشتری/ شیائومی از فهرست تحریم های آمریکا خارج شد/ مقابله فیس بوک با نظریه‌های توطئه

می یو ای ۱۳

آپدیت جدید شیائومی miui 13 کی میاد

در ابتدا در مورد تاریخ عرضه miui 13 در نسخه‌ی بتا هم باید گفت که پیش از نسخه پایدار آن آمده و زودتر راهی بازار خواهد شد، اما سوال اینجاست که نسخه اصلی چه زمانی و برای گوشی‌‌هایی عرضه می‌شود و قطعاً این سوال شما نیز خواهد بود که miui 13 کی میاد ؟

در مورد تاریخ انتشار miui 13 باید گفت که برخی از مدل‌ها این نسخه را دریافت کرده، اما هنوز تعداد زیادی از گوشی‌ها هستند که در بازارهای مختلف منتظر دریافت آپدیت miui 13 هستند…

در رابطه با تاریخ رونمایی آپدیت miui 13 می‌بایست گفت که چینی‌ها در تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۲۱ از نسخه جدید miui 13 رونمایی کردند، سپس شیائومی قول داد که در سه ماهه اول امسال، یعنی تا مارس ۲۰۲۲ برای برخی گوشی‌ها می یو آی ۱۳ را به صورت جهانی منتشر کند و به قول خود هم عمل کرد و مدل‌هایی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم در واقع جزء اولین گوشی‌هایی بودند که miui 13 را پایان ژانویه ۲۰۲۲، آپدیت miui 13 را دریافت کردند:

فروش ویژه

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۳,۷۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی سامسونگ Galaxy M13 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۴,۰۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi 10 Prime ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۱۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Black Shark 5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۵,۴۴۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت

گوشی a02s

قیمت ویژه: ۳,۹۵۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi 9 Activ ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

گوشی شیائومی Redmi 9 Activ ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت

تصویر سه بعدی

سری اول:

  • Xiaomi 12
  • Xiaomi 12 Pro
  • Xiaomi 12X
  • Mi 11 Pro
  • Mi 11

تاریخ عرضه miui 13 در ایران

اما اکثر کاربران ما در مورد تاریخ عرضه miui 13 در ایران کنجکاو هستند و یکی از پرتکرارترین سولات کاربران مجله ۱۹کالامگ قطعاً همین سوال بوده است. در رابطه با تاریخ عرضه miui 13 در ایران می‌بایست گفت که از آنجایی که اکثر گوشی‌هایی که در بازار ایران وجود دارند گلوبال هستند باید لیست گوشی‌هایی را ارائه دهیم که پک گلوبال هستند. لیست این مدل‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید…

  چگونه پیدا کردن بهترین تلویزیون شیائومی {برای شما|در شما|در مورد شما |به محصول(سرویس) {خاص|خاص} شما.

لیستی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم دومین سری از گوشی‌های گلوبالی هستند که نسخه آپدیت ام ای یو ای ۱۳ را دریافت کرده‌اند، اما این نکته را در نظر داشته باشید که بسته به ریجن گوشی ممکن است، برخی دیرتر و برخی زودتر این نسخه را دریافت کنند، اما به طور کلی می‌توان گفت که تمامی دستگاه‌های فوق در سه ماهه دوم یا سوم سال جاری یعنی ۲۰۲۲ قطعاً به روزرسانی MIUI 13 را دریافت خواهند کرد. این بدان معناست که مرحله دوم تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت و احتمالاً اکثریت دستگاه‌ها تنها تا پایان سه ماهه سوم امسال این به روزرسانی را دریافت کنند. در عین حال، این شرکت جای مانور گذاشته و خاطر نشان کرده که این برنامه قابل تغییرست.

سری دوم:

Redmi 9
Redmi 9T
Redmi 9A
Redmi 9C
Redmi 9C NFC
Redmi Note 9
Redmi Note 9S
Redmi Note 9T
Redmi-Note 10 5G
Redmi Note 10S
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Lite 5G
Xiaomi Mi 10T Pro
Xiaomi Mi 10T Lite

در ادامه این لیست را به تفکیک خطوط تولید مختلف شیائومی مشاهده خواهید کرد. اگر گوشی شما جزء گوشی‌هایی فوق نباشد قطعاً در لیست زیر خواهد بود…

miui 13

بروزرسانی miui 13 برای چه گوشی هایی عرضه میشود ؟

تا به اینجا به برخی از اطلاعات مربوط به زمان رونمایی و تاریخ انتشار آپدیت miui 13 اشاره شد. در ادامه لیست گوشی‌هایی که این نسخه از پوسته سفارشی را دریافت خواهند کرد ارائه خواهیم داد. این نکته را هم مد‌نظر داشته باشید که این لیست هنوز نهایی نیست و ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشد.

لیست گوشی هایی که آپدیت miui 13 را دریافت میکنند را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

  شیائومی 12 اولترا احتمالاً سه‌ماهه‌ دوم ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود

آپدیت جدید شیائومی miui 13

 

لیست دریافت کنندگان رابط کاربری miui 13 از برند (پوکو)

بروزرسانی miui 13

 

لیست گوشی هایی که آپدیت miui 13 را دریافت میکنند در خط تولید (می)

miui13

 

 

لیست گوشی های خط تولید بلک شارک دریافت کننده رابط کاربری miui 13

تاریخ عرضه میوای ۱۳ در ایران

در مورد دریافت رابط کاربری miui 13 توسط گوشی‌هایی که در لیست زیر می‌بینید نمی‌توان اظهار نظر کرد:

میوآی 13

اگر گوشی شما در لیست گوشی هایی که آپدیت miui 13 شیائومی را دریافت میکنند نبود نگران نباشید، به محض دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیست می یو ای ۱۳ آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد…

شما هم منتظر انتشار رابط کاربری جدید شیائومی یا اپدیت می یو ای ۱۳ هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک گذارید…

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۲۹۳ رای

سوالات متداول

miui 13 برای چه گوشی هایی عرضه میشود و از زیر برند پوکو چه گوشی هایی miui 13 را دریافت میکنند ؟

✔️ در این مقاله لیست گوشی های در یافت کننده miui 13 شیائومی از جمله ردمی ، خط تولید (می) ، بلک شارک و برند (پوکو) را ارائه دادیم. برای مشاهده‌ی این لیست‌ها به بخش انتهایی مقاله مراجعه کنید.

miui 13 کی میاد ؟ تاریخ انتشار miui 13 چه زمانی است؟

✔️ در مورد تاریخ عرضه miui 13 باید گفت که این نسخه قرارست در سه ماهه اول امسال، یعنی تا مارچ 2022 به صورت جهانی منتشر شود. زمان عرضه‌ی این رابط کاربری برای گوشی‌های ردمی هم با دیگر زیربرندهای شیائومی یکیست.

نرم افزار می یو ای ۱۳ چیست ؟ miui 13 رابط کاربری کدام برند است ؟

✔️ در واقع Miui 13 شیائومی جدیدترین نسخه از پوسته سفارشی شیائومیست که قرارست در سال ۲۰۲۲ روی اکثر گوشی‌های این برند اجرا شود.

آیا miui 13 شیائومی ویژگی های جدیدی را ارائه می‌دهد؟

✔️ بله! در می یو ای ۱۳ رابط کاربری به شکل قابل توجهی بهبود می‌یابد و ویژگی‌هایی بسیار هیجان‌انگیزی را ارائه می‌دهد که لیستی از ویژگی های miui 13 را در مقاله می‌بینید.

دیدگاهتان را بنویسید