موبایل

علت و راه‌حل مشکل سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون +ویدئو

صفحه گوشی سیاه شده ولی زنگ میخوره مشکل از کجاست؟ اصلا سیاه شدن صفحه گوشی مربوط به چیست؟ چرا در حین بازی ال سی دی گوشی سیاه می‌شود؟ در ادامه قصد داریم که به این سوالات پاسخ دهیم… اخبار شیائومی

ویدئو علت و راه‌حل‌های بلک اسکرین یا سیاه شدن صفحه گوشی

امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که هیچ وابستگی به گوشی خود نداشته باشد، چرا که این وسیله بسیاری ازسنگ‌های پیش پای ما را برداشته و تا اندازه‌ای کارها را راحت‌تر کرده است، از‌این‌رو هیچ یک از ما دوست نداریم که در حین انجام یک کار مهم با مشکلی مواجه شویم، مثلاً گوشی ما خاموش شود و یا صفحه آن سیاه شود. یکی از سوالات پرتکرار کاربران در طی چند مدت این است که چرا صفحه گوشی من در حین انجام کار و یا اجرای بازی سیاه می‌شود. در ادامه سعی خواهیم کرد که به این سوال شما پاسخ دهیم…

سیاه شدن صفحه گوشی شاید یکی از ترسناک‌ترین مسائلی باشد که هر کاربری تجربه کند، اما وحشت نکنید، چرا که این مشکل را هم می‌توان با چندین روش مرتفع ساخت.

برای اطلاع از قیمت و خرید گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

سیاه شدن صفحه گوشی آن هم زمانی که گوشی روشن است بسیار عذاب آورست؛ اما آیا راهی وجود دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد؟ این مسئله با خاموش شدن گوشی کاملاً متفاوت است که در مقاله‌‌ی دلایل روشن نشدن گوشی شیائومی در مورد آن صحبت کرده‌ایم. بلک اسکرین ممکن است با این چهار نشانه خود را نشان دهد:

 • چراغ‌های گوشی به درستی چشمک می‌زند، ولی صفحه نمایش کار نمی‌کند.
 • می‌توانید از دکمه‌های روی گوشی استفاده کنید و پاسخ‌های درست هر دکمه را بشنوید یا احساس کنید، اما چیزی روی صفحه نمایش داده نمی‌شود.
 • صفحه گوشی سیاه شده ولی زنگ میخوره و یا می‌توانید صدای نوتیفیکیشن‌ها را بشنوید، اما نمی‌توانید با گوشی خود کاری انجام دهید. بررسی گوشی شیائومی

دلیل سیاه شدن صفحه گوشی ایفون

در گوشی ایفون نیز همانند بسیاری از گوشی‌های اندرویدی مشکل سیاه شدن نمایشگر ممکن است تجربه شود. سوالی که هر کسی دوست دارد که در این‌گونه مواقع پاسخی منطقی برایش داشته باشد این است که دلیل سیاه شدن صفحه گوشی ایفون چیست؟ در ادامه به چند دلیل برای آن اشاره خواهیم کرد که خاص گوشی‌های ایفون است:

گاهی دلیل سیاه شدن صفحه نمایش سخت‌افزاریست برای مثال، شاید ال اسی دی گوشی را عوض کرده‌اید؛ اما این فرآیند ناقص انجام شده باشد. یا اصلا جنس نمایشگر کیفیت مناسب را ندارد. نفوذ آب و زمین خوردن نیز می‌تواند در این امر دخیل باشد. گاهی هم دلیل آن می‌تواند نرم‌افزاری باشد یا ممکن است مثل گوشی‌های اندروید مشکل از کرش سیستم عامل و یا مشکلات بعد از اپدیت باشد یا جیلبریک آیفون که خاص گوشی‌های ایفون است هم می‌تواند در این مورد دخیل باشد(البته در نظر داشته باشید که در گوشی‌های جدید، اپل کلاً امکان جیلبریک کردن آیفون را برداشته است).

کاربران گوشی شیائومی نیز بعضاً مشکل سیاه‌ شدن نمایشگر را تجربه می‌کنند و همانند بسیاری از گوشی‌های اندرویدی، علت سیاه شدن صفحه گوشی شیائومی هم چند مورد را شامل می شود که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، اما قبل از اشاره به مشکل سیاه شدن نمایشگر بهترست است بدانید که گوشی‌های شیائومی نیز همانند بسیاری از اندرویدی‌ها به ضربه و فرآیند شارژ ناقص حساس هستند و بهترست که کاربران به این موضوع توجه داشته باشند.

اگر کاربران گوشی‌های شیائومی هستید و با این سوال مواجه شدید که وقتی صفحه گوشی سیاه میشود چه کنیم؟ می‌توانید از راه‌حل‌هایی که در ادامه آورده شده استفاده کنید.

علت سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ

سیاه شدن ال سی دی گوشی سامسونگ هم همانند سایر گوشی‌ها برخی مواقع اتفاق می‌افتد علت آن می‌تواند سخت‌افزاری و یا مشکلات مربوط به نرم‌افزار باشد. برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ در اثر ضربه یا به هر دلیل، می‌‎توانید راه‌حل‌هایی که در ادامه به آنها اشاره شده را بکار بگیرید تا مشکل شما حل شود. اکثر این راه‌حل‌ها را می‌توان برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه گوشی اندروید در نظر گرفت.

شما چه راه‌حلی را برای حل مشکل سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ بکار گرفته‌اید؟

هارد ریست را امتحان کنید

برای برطرف کردن مشکل بلک اسکرین یا صفحه سیاه، در گوشی‌های اندروید و آیفون، راحت‌ترین و اولین راه، هارد ریست کردن است. این اساساً مستلزم ریبوت کردن نرم‌افزار گوشیست. شما می‌توانید به راحتی این فرآیند را در گوشی خود انجام دهید، اما فرآیند و پروسه انجام آن بسته به مدل گوشی و اینکه اندروید باشد و یا ای او اس ممکن است کمی متفاوت باشد که در ادامه به این تنظیمات خواهیم پرداخت…

در گوشی‌های اندرویدی می‌توانید برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه گوشی:

 • دکمه هوم و پاور را به مدت ۱۰ ثانیه فشار دهید.
 • به محض رها کردن، دکمه پاور را فشار دهید تا ببینید دوباره روشن می‌شود یا خیر.

در نسخه های ۸ و بالاتر گوشی‌های آیفون نیز می‌توانید به این صورت هارد ریست را انجام دهید:

 • دکمه افزایش صدا را فشار داده و رها کنید.
 • دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید.
 • دکمه کناری (که به عنوان دکمه خواب/بیداری نیز شناخته می‌شود) را فشار دهید و نگه دارید تا لوگو اپل ظاهر شود.

  برگرداندن ایکون برنامه تلفن و پیام ناپدید شده در شیائومی و آیفون با چند روش عالی

در نسخه ۷ دکمه کناری و دکمه کاهش صدا را به طور همزمان فشار دهید و نگه دارید تا لوگو اپل ظاهر شود. در نسخه‌های ۶ اس و پایین‌تر دکمه کناری و دکمه هوم را به طور همزمان فشار داده، نگه دارید تا لوگو را ببینید.

کابل ال سی دی را چک کنید.

اگر بعد از مراحلی که گفته شد باز هم مشکل سیاه شدن صفحه گوشی حل نشد. می‌بایست کابل اتصال برد به صفحه ال سی دی را بررسی کنید به این دلیل که ممکن است که این اتصال قطع شده باشد. این مورد زمانی اتفاق می‌افتد که برای مثال، چند بار گوشی شما زمین بخورد. برای اینکه نمایشگر عملکرد اصلی خود را داشته باشد می‌بایست این کابل دوباره وصل شود. در این گونه مواقع باید گوشی شما توسط یک متخصص تعمیر موبایل بررسی شود، برای مثال سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ در اثر ضربه می‌تواند مربوط به این باشد.

ریست فکتوری کردن گوشی

در گوشی‌های ایفون می‌توانید به این صورت ریست فکتوری را انجام دهید؛ اما قبل از آن حتما از تمام دیتاهای گوشی خود بکاپ تهیه کنید:

settings > general > reset > erase all content and settings

به خاطر داشته باشید که این فرآیند بیشتر از یک هارد ریست ساده طول می‌کشد. ممکن است مجبور شوید چند دقیقه صبر کنید تا گوشیتان ری‌استارت شود. پس از تکمیل این فرآیند، مطمئن شوید که دستگاه به تنظیمات کارخانه بازیابی شده باشد. اگر هنگام راه‌اندازی، دستیار راه‌اندازی iOS به شما ارائه شد، می‌دانید که تنظیم مجدد با موفقیت انجام شده است. از آنجا، می‌توانید انتخاب کنید که بک اپ اطلاعات خود را بازیابی کنید یا خیر.

برای رفع مشکل سیاه شدن ال سی دی گوشی در اندروید نیز می‌توانید از مسیر زیر ریست فکتوری را انجام دهید؛ اما در نظر داشته باشید که از اطلاعات خود در گوگل درایو بکاپ تهیه کنید. آموزش آن را به طور کامل در مقاله بکاپ گرفتن از گوشی اندروید و آیفون توضیح داده شده است.

 • ابتدا به settings یا تنظیمات بروید.
 • سپس مسیر System > Advanced > Reset Options را دنبال کنید.
 • گزینه Erase All Data (Factory Reset) را انتخاب کنید.
 • Reset Phone را انتخاب کنید. در این مرحله ممکن است از شما پسوورد، الگو و یا پین کد درخواست شود.
 • Erase Everything را انتخاب کنید.

دکمه‌های گوشی را تمیز کنید.

در برخی موارد ممکن است به دلیل گیر کردن تکه‌هایی از مواد غذایی و یا مواردی از این قبیل، دکمه هوم به خوبی کار نکند. این را هم باید بررسی کنید. البته این مورد بیشتر در گوشی‌های قدیمی صادق است.

پورت شارژ را تمیز کنید.

گاهی ممکن است به دلیل کثیف شدن پورت شارژ مشکل سیاه شدن صفحه گوشی به وجود آید در این صورت با تمیز کردن پورت شارژ می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

برنامه‌های مخرب را حذف کنید.

گاهی مشکل سیاه شدن صفحه گوشی مربوط به نرم‌افزارهای مخرب یا باگ‌دار است. در این صورت می‌بایست برای برطرف کردن باگ این اپلیکیشن‌ها آنها را اپدیت کنید و یا برنامه‌ها را به طور کلی حذف کنید. البته برای امنیت و سلامت گوشی بهترست برنامه‌های باگدار را حذف کنید. اگر برنامه‌ای در Android مخرب باشد، می‌توانید از طریق این مسیر: تنظیمات > برنامه‌ها و اعلان‌ها > مشاهده همه برنامه‌ها > Force Stope آن را غیرفعال کنید.

چه چیزی باعث به وجود آمدن مشکل سیاه شدن صفحه گوشی می‌شود؟

متأسفانه هیچ دلیل قطعی برای این مشکل وجود ندارد، اما چندین دلیل را می‌توان برای آن مطرح کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

 • اتصالات LCD گوشی به بورد شما ممکن است قطع شده باشد که می‌تواند همان دلیل سیاه شدن صفحه گوشی در اثر ضربه باشد.
 • وجود یک ارور یا خطای بحرانی در سیستم‌عامل
 • نصب یک اپلیکیشن مخرب
 • ماندن در شارژ به مدت طولانی
 • انباشته شدن کش برنامه‌ها که می‌بایست پاک شوند.
 • ماندن در معرض گرمای شدید به مدت طولانی

چگونه مشکل سیاه شدن صفحه گوشی را برطرف سازیم؟

جدا از مواردی که در ابتدای مقاله به آنها اشاره شد و صرف نظر از علت سیاه شدن صفحه گوشی، چند مورد وجود دارد که می‌توان بکار گرفت تا صفحه نمایش گوشی اندرویدی شما دوباره بکار بیافتد.

 1. مطمئن شوید که دکمه‌های دستگاه شما گیر نکرده است. ابتدا دکمه‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با گرد و خاک، چربی، پرز و … آلوده نشده باشد. سپس سعی کنید دکمه‌ها را به صورت متوالی چند بار فشار داده و به سرعت رها کنید.
 2. بعد از تمیز کردن دکمه‌ها سعی کنید گوشی خود را ریبوت کنید.
 3. پورت شارژ را بررسی و تمیز کنید. گرد و غبار و گرد و غبار می‌تواند مانع از شارژ صحیح گوشی شما شود. در صورت لزوم، می‌توانید به آرامی به درگاه شارژ ضربه بزنید یا از یک خلال دندان چوبی برای جدا کردن هر چیزی که در درگاه گیر کرده استفاده کنید. پس از تمیز شدن، گوشی خود را به برق وصل کنید و بگذارید حدود ۱۰ دقیقه شارژ شود. پس از مدت کوتاهی شارژ، سعی کنید گوشی را مجدداً راه‌اندازی کنید.
 4. گاهی می‌توانید برای برطرف شدن سیاه شدن صفحه گوشی صبر کنید تا باتری کاملاً خالی شده و گوشی خاموش شود و سپس گوشی را دوباره شارژ کنید و پس از شارژ کامل آن را مجدداً راه‌اندازی کنید. اگر یک ارور سیستمی باعث سیاه شدن صفحه نمایش شده باشد بعد از این اقدام، گوشی شما دوباره شروع بکار خواهد کرد و مشکل سیاه شدن صفحه گوشی برطرف خواهد شد.
 5. به آرامی، اما با قدرت زیاد گوشی خود را از دو طرف فشار دهید، جلو و پشت را به هم فشار دهید. اگر اتصال LCD شل شده باشد، این می‌تواند به برقراری مجدد اتصال کمک کند و صفحه نمایش دوباره کار کند. اگر جواب داد،  گوشی را به یک مرکز خدمات مجاز ببرید تا کابل LCD را محکم کنند. اگر گوشی شما در قاب است، قبل از شروع این فرآیند، آن را از قاب خارج کنید تا بتوانید به طور دقیق فشار لازم را بدون شکستن صفحه نمایش به گوشی خود وارد کنید.
 6. گوشی خود را Force restart کنید:
  • دکمه‌های صفحه اصلی، روشن/خاموش و کاهش/ افزایش صدا را فشار داده و نگه دارید.
  • دکمه‌های Home & Power را فشار داده و نگه دارید.
  • دکمه پاور/بیکسبی را فشار دهید و نگه دارید تا گوشی به طور کامل خاموش شود.
  • سپس گوشی خود را ریستارت کنید.
  • گوشی خود را به شارژ بزنید و ۵ دقیقه صبر کنید و سپس فرآیند Force restart را شروع کنید.
 7. برای حل مشکل سیاه شدن صفحه گوشی یک راه حل دیگر هم هست و آن بیرون آوردن باتریست که اکنون برای گوشی‌های مدرنی که با باتری‌های غیر قابل تعویض وارد بازار می‌شوند کاربردی ندارد.
 8. اگر یک قلم دارید، قلم را بردارید و ببینید آیا باعث روشن شدن صفحه می‌شود یا خیر. اگر اینطور است، به این مسیر بروید:
  • تنظیمات > مدیریت عمومی > بازنشانی
  • سپس راه اندازی مجدد خودکار را انتخاب کنید و زمانی را برای راه‌اندازی مجدد گوشی خود برنامه‌ریزی کنید. باید تا این زمان صبر کنید تا ببینید آیا راه اندازی مجدد خودکار مشکل سیاه شدن صفحه گوشی را برطرف می‌کند یا خیر.
 9. همچنین می‌توانید گوشی خود را به طور کامل به تنظیمات کارخانه برگردانید. این مورد در صورتی که برنامه مخربی را نصب کرده باشید که بر عملکرد نمایشگر تاثیر گذاشته، می‌تواند مفید باشد.
 10. اگر از گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌کنید با قابلیت اسمارت سویچ هم می‌توانید به کامپیوتر وصل شوید و از طریق کامپیوتر گوشی را ریبوت کنید.
 11. برای از بین بردن باگ و یا کش برنامه‌ها همچنین می‌توانید گوشی را در حالت سیف مود راه‌اندازی کنید.

  تنظیمات گوشی شیائومی برای دسترسی به موارد کاربردی + (آموزش تصویری)

سیاه شدن صفحه در بازی Call Of Duty موبایل یا سایر بازی‌ها

در اینجا به برخی از موارد مرتبط با مشکل سیاه شدن صفحه در هنگام بازی می‌پردازیم:

در ویندوز در زمان اجرای بازی صفحه سیاه اغلب به دلیل مشکلات کارت گرافیک ظاهر می‌شود، اما در گوشی‌های اندرویدی مشکل کمی فرق می‌کند که در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد:

به طور کلی چندین احتمال را می‌توان برای آن در نظر گرفت:

 • کش زیاد برنام‌ها
 • وجود فایل‌های خراب در بازی‌ها
 • خطای سیستم‌عامل اندروید
 • ممکن است گوشی اندرویدی با بازی سازگاری لازم را نداشته باشد برای مثال ممکن است رم کافی برای اجرای این بازی در گوشی آزاد نباشد.
 • عدم سازگاری بازی با نسخه سیستم عامل گوشی
 • نصب برنامه‌های شخص ثالث
 • تنظیمات گرافیکی اشتباه

اما برای رفع مشکل سیاه شدن ال سی دی گوشی در بازی‌ها چه کاری می‌توان انجام داد؟

۱. ریستارت کردن گیم با همان بلک اسکرین

حال چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ ارور برنامه بازی ممکن است این خطا را به وجود آورده باشد. ری استارت بازی ساده‌ترین راه برای از بین بردن بلک اسکرین در حین بازی است به طوری که بازی دوباره لود شود، اما با وجود صفحه سیاه چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ کافیست که روی دکمه بک یا عقب زده و بعد از خروج از بازی ذوباره سعی کنید آن را اجرا کنید.

۲. فورس استاپ کردن

برخی از برنامه‌ها هستند که حتی با وجود عدم استفاده از رم زیادی استفاده می‌کنند، مانند بازی‌های آنلاین. اگر گوشی اندرویدی شما تنها حدود ۱ گیگابایت رم آزاد داشته باشد، هنگام استفاده قطعاً صفحه‌سیاه را تجربه خواهید کرد. برای این کار، سعی کنید بازی را فورس استاپ کنید و سپس دوباره آن را باز کنید، در اینجا به مراحل انجام آن اشاره خواهیم کرد:

 • به تنظیمات بروید.
 • تنظیمات برنامه را انتخاب کنید.
 • پس از آن به دنبال برنامه‌ای بگردید که هنگام استفاده از آن صفحه نمایش سیاه می‌شود.
 • روی برنامه کلیک کنید. سپس فورس استاپ Force Stop را فشار دهید.

۳. سومین راه حل کلیر کش هست که در مقاله‌ای مجزا در مورد آن توضیح داده شده است.

۴. چهارمین روش روشن و خاموش کردن گوشی است.

۵. وارد Developer Options شوید.

 • به تنظیمات بروید
 • به دولوپر اپشن یا توسعه دهنده بروید سپس روی گزینه “NON ACTIVATE HW” کلیک کنید. سپس گیم را دوباره باز کنید.

۶. گزینه آخر نیز حذف نصب بازیست.

تا به اینجای این مطلب سعی شد که به علت سیاه شدن صفحه گوشی موبایل و برخی از راه‌حل‌های احتمالی آن اشاره کنیم در ادامه به حل مشکل سیاه و سفید شدن صفحه گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌های اندرویدی خواهیم پرداخت…

  تنظیمات دوربین گوشی شیائومی برای بالا بردن کیفیت عکس شیائومی +ویدیو

علت سیاه و سفید شدن گوشی

علاوه بر سیاه شدن صفحه نمایش برخی از کاربران در مواردی ممکنست با صفحه نمایش سیاه و سفید به خصوص در گوشی های شیائومی نیز روبرو شوند. علت سیاه و سفید شدن صفحه گوشی شیائومی هم می‌تواند یکی از همین عوامل باشد. این مشکل نیز چندین نشانه دارد که در ادامه به این نشانه‌ها پرداخته سپس به راه‌حل آن اشاره خواهیم کرد…

 • همه ایکون‌ها رنگ خود را از دست می‌دهند و به رنگ سیاه و سفید در می‌آیند.
 • هم نمایشگر و هم تمام برنامه‌هایی را که باز می‌کنید به رنگ سیاه سفید در می‌آید.
 • نمایشگر تا حدودی رنگیست؛ اما به حالت محو یا سایه روشن است.

حل مشکل سیاه و سفید شدن صفحه گوشی سامسونگ

اگر بخواهیم گوشی‌های سامسونگ را در نظر بگیریم برای این مشکل می‌توان سه دلیل آورد. غیر فعال کردن این موارد می‌تواند گوشی را به حالت نرمال برگرداند.

 • حالت Bedtime
 • حالت Dark mode
 • و یا اینکه ممکن است مشخصه‌های حالت Visibility enhancements اشتباهی فعال شده باشند.

برای غیر‌فعال کردن حالت زمان خواب یا Wind Down می‌توانید از مسیر زیر اقدام کنید:

 • Settings یا تنظیمات بروید.
 • Digital Wellbeing and parental controls را انتخاب کنید.
 • Bedtime mode یا Wind Down را انتخاب کنید.
 • برای غیرفعال‌کردن حالت سیاه و سفید روی گزینه switch کنار Turn on as scheduled زده تا غیرفعال شود.

غیر فعال کردن آپشن Accessibility Options

برخی از آپشن‌های دسترس‌پذیری نیز برای افراد نابینا طراحی شده‌اند می‌تواند در این امر دخیل باشد که برای غیرفعال کردن آن می‌توانید مسیر زیر را دنبال کنید:

 • تنظیمات یا Settings را باز کنید.
 • بر گزینه Accessibility یا در دسترس‌پذیری ضربه بزنید.
 • بر گزینه Visibility enhancements سپس Color adjustment یا تنظیم رنگ ضربه بزنید.
 • برای خاموش کردن تنظیم رنگ، روی سوئیچ ضربه بزنید.

ابتدا به راه حل این مشکل در گوشی‌های سامسونگ اشاره شد در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که در گوشی‌های دیگر نیز کاربرد دارد، اما اگر بخواهیم به یک دلیل عمومی‌تر در رابطه با مشکل سیاه و سفید نمایشگر اشاره کنیم می‌توان به تنظیمات دسترسی و یا حالت ذخیره باتری اشاره کرد، اما دلیل مشکل سیاه‌و‌سفید شدن نمایشگر می‌تواند مواردی مثل سخت‌افزار معیوب به روزرسانی به طور ناقص و یا حتی بد شارژ شدن گوشی را نیز در برگیرد. راه‌حل‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود می‌توانند در مواردی برای برطرف کردن مشکل سیاه و سفید شدن صفحه مؤثر باشند.

 • حالت ذخیره باتری را خاموش کنید.
 • حالت دارک مود را غیرفعال کنید.
 • تنظیمات Grayscale یا سیاه و سفید را بررسی کنید.
 • بررسی کنید رنگ‌ها را معکوس نکرده باشید. تنظیمات رنگ‌های معکوس یا inverted colors در اندروید در منوی تنظیمات سریع قرار دارد. معکوس کردن رنگ‌ها ممکن است همه برنامه‌ها را سیاه و سفید نکند، اما اگر به طور تصادفی این ویژگی را فعال کرده باشید، برخی از صفحه‌ها می‌توانند سیاه و سفید یا غیرعادی به نظر برسند.
 • اگر حالت توسعه دهنده را در اندروید خود فعال کرده‌اید، یک گزینه Color Space می‌تواند صفحه نمایش شما را به سیاه و سفید تغییر دهد.

اگر هیچ یک از برنامه‌های بالا کارساز نبود می‌بایست گوشی توسط یک متخصص موبایل بررسی و تعمیر شود.

در این مطلب سعی شد که به برخی از مشکلات سیاه شدن نمایشگر هم در بازی و هم در برنامه‌های دیگر همچنین علت سیاه و سفید شدن نمایشگر پرداخته شود. نظر شما چیست اگر شما راه‌حلی را امتحان کرده‌اید که کار ساز بوده آن را با دوستان خود نیز به اشتراک گذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۳ رای

سوالات متداول

صفحه گوشی سیاه شده ولی زنگ میخوره مشکل از کجاست و چگونه می‌توانیم آن را برطرف سازیم؟

بلک اسکرین یا سیاه شدن نمایشگر یا ال سی دی گوشی چندین دلیل دارد که یکی از نشانه‌های آن این است که صفحه گوشی سیاه شده ولی زنگ میخوره. در مقاله راه‌حل‌ها و علت این مشکل را هم در گوشی‌های ایفون و هم در گوشی‌های اندرویدی به صورت کامل توضیح داده شده است.

دلیل سیاه شدن صفحه گوشی ایفون چیست ؟

برای سیاه شدن صفحه گوشی آیفون نیز چندین دلیل وجود دارد، برای مثال ممکن است مشکل نرم‌افزاری باشد و یا سخت‌افزاری! چندین روش در مقاله فراهم شده تا بتوانید این مشکل بلک‌اسکرین صفحه ایفون را برطرف سازید.

چرا سیاه شدن صفحه در بازی Call Of Duty موبایل یا بازی‌های دیگر اتفاق می‌افتد و چگونه می‌توان آن را برطرف کرد؟

سیاه شدن نمایشگر در حین بازی نیز چندین علت دارد، برای مثال ممکن است فایل‌های بازی خراب باشد و یا کش زیادی در گوشی شما انباشته شده باشد. در این مقاله به چندین دلیل دیگر اشاره شده سپس به راه‌حل سیاه شدن صفحه گوشی شیائومی هنگام بازی کالاف دیوتی و سایر بازی ها پرداخته شده است.

سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ به چه دلیل اتفاق می‌افتد و آیا راه‌حلی دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد؟

فرقی نمی‌کند که گوشی شما سامسونگ باشد و یا شیائومی. معمولاً در اندرویدی‌ها چندین دلیل مشترک دارد که می‌تواند باعث بروز این مشکل شود، برای مثال ممکن است گوشی شما ضربه دیده باشد و یا حتی آن را به مدت طولانی در شارژ رها کرده باشید. در مقاله می‌توانید راه‌حل رفع این مشکل را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا